Zadzwoń do nas +48 22 389 55 00

Cybernetyki 15 m. 93, 02-677 Warszawa

Pon - Piąt 8 - 16

Do góry zadzwoń do biura

Aranżacja wnętrz

półki z książkami

INSPIRUJĄCY DRUGI POZIOM

Projektowanie wnętrz to fascynujące wyzwanie, które pozwala wykorzystać przestrzeń w sposób kreatywny i funkcjonalny. Jednym z interesujących rozwiązań, które można uwzględnić w aranżacji, jest antresola. Antresola to drugi poziom w pomieszczeniu, często wykorzystywany do zwiększenia przestrzeni mieszkalnej lub magazynowej. Przyjrzymy się, jak można wykorzystać tę koncepcję w różnych kontekstach. 

WYDAJNE WYKORZYSTANIE PRZESTRZENI

Antresola to doskonałe rozwiązanie w przypadku niewielkich mieszkań, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Może pełnić różne funkcje, stając się dodatkową sypialnią, biurem, czy też przestrzenią do relaksu. To inteligentne wykorzystanie przestrzeni, pozwalające efektywnie wykorzystać dostępne metry kwadratowe, bez konieczności powiększania mieszkania. Dzięki antresoli zyskujemy dodatkową przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna, co sprawia, że nasze wnętrza stają się bardziej komfortowe i atrakcyjne. 

minimalistyczna lampa podłogowa

STREFY FUNKCJONALNE

Projektowanie wnętrz z antresolą oferuje wiele korzyści, takie jak: 

  • wydzielenie różnych stref funkcjonalnych – pozwala podzielić przestrzeń na różne strefy, 
  • optymalizacja miejsca – warto umieścić jadalnię lub salon pod antresolą,  
  • rozwiązanie dla apartamentów typu studio – można umieścić sypialnię lub gabinet na górnym piętrze.  

Antresola nie tylko wykorzystuje przestrzeń w sposób efektywny, ale także nadaje wnętrzom nowy wymiar i charakter. 

ELEGANCJA I ESTETYKA

Antresola to również rozwiązanie estetyczne. Dodaje elegancji i głębi wnętrzom. Otwarta przestrzeń pod antresolą może pełnić funkcję salonu lub galerii sztuki, która może sprawić, że będzie ona przestronna i stylowa. Balustrady stanowią wyjątkowy element dekoracyjny, co podkreśla jej unikalny charakter i harmonijnie komponuje się z całością aranżacji. To doskonały sposób na urozmaicenie i podniesienie walorów estetycznych każdego wnętrza. 

PRAKTYCZNOŚĆ

Antresola jest idealna dla osób pracujących z domu. Tworząc biuro lub pracownię na antresoli, możesz oddzielić przestrzeń pracy od pozostałych części mieszkania. To sprzyja skupieniu, efektywności i pozwala stworzyć wydajne miejsce do pracy, jednocześnie zachowując prywatność i oddzielając obowiązki zawodowe od życia codziennego. To inteligentny sposób na optymalne wykorzystanie przestrzeni mieszkalnej. 

duży zegar ścienny

SCHOWKI I PRZECHOWYWANIE

Antresola pozwala na przechowywanie rzeczy, które nie są potrzebne codziennie. Szafy i półki na antresoli pozwalają utrzymać porządek i uporządkowanie w głównej części mieszkania, zachowując jednocześnie łatwy dostęp do rzeczy w razie potrzeby. To rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z oszczędnością przestrzeni. 

drewniany stolik kawowy

NOWE WNĘTRZA Z ANTRESOLĄ

Odkryj nowe możliwości w projektowaniu wnętrz z antresolą! Nasi architekci z PRZESTRONNIE.PL dostosują je do Twoich potrzeb i stylu życia. Dodaj funkcjonalności i elegancji swoim wnętrzom bez konieczności przeprowadzki. Niezależnie od tego, czy marzysz o dodatkowej sypialni, biurze czy po prostu chcesz wykorzystać przestrzeń w nowy sposób, antresola jest idealnym rozwiązaniem. Działamy w Warszawie, okolicach oraz zdalnie w całej Polsce. Skontaktuj się z nami, a odkryjemy nowy wymiar Twoich wnętrz! 

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

1. JAKIE KORZYŚCI NIESIE ZA SOBĄ PROJEKTOWANIE WNĘTRZ Z ANTRESOLĄ?

Projektowanie wnętrz z antresolą pozwala na wydzielanie różnych stref funkcjonalnych w jednym pomieszczeniu, optymalizację przestrzeni oraz dodatkową przestrzeń do przechowywania. 

2. DLACZEGO ANTRESOLA JEST SZCZEGÓLNIE PRAKTYCZNA W PRZYPADKU NIEWIELKICH MIESZKAŃ?

Antresola jest idealnym rozwiązaniem w niewielkich mieszkaniach, gdzie każdy metr kwadratowy jest cenny, ponieważ umożliwia efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni bez konieczności powiększania mieszkania. 

3. JAKIE SĄ ZALETY ESTETYCZNE ANTRESOLI?

Antresola dodaje elegancji i głębi wnętrzom, a otwarta przestrzeń pod nią może pełnić funkcję salonu lub galerii sztuki, nadając wnętrzom przestronności i stylu. 

4. W JAKI SPOSÓB ANTRESOLA MOŻE BYĆ PRAKTYCZNA DLA OSÓB PRACUJĄCYCH Z DOMU?

Antresola może być wykorzystana jako biuro lub pracownia, co pozwala na oddzielenie przestrzeni pracy od pozostałych części mieszkania, co sprzyja skupieniu i efektywności.