Zadzwoń do nas +48 22 389 55 00

Cybernetyki 15 m. 93, 02-677 Warszawa

Pon - Piąt 8 - 16

Do góry zadzwoń do biura

Przestronnie – zespół specjalistów od wymarzonych wnętrz!

Przekonaj się, co nas wyróżnia i jakie cele stawiamy sobie w projektowaniu wnętrz oraz w relacjach z naszymi klientami.
ikona strony internetowej przy punkcie „odwiedź naszą stronę”

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą projektującą wnętrza z siedzibą w Warszawie. Nasz team stanowią wykwalifikowani projektanci, a co najważniejsze – miłośnicy przestrzeni! Specjalizujemy się w projektach przestrzeni użytkowych, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Nasze prace wyróżnia ponadczasowy styl, ergonomiczna przestrzeń, a także pełna funkcjonalność! W „Przestronnie” wierzymy, że każdy zasługuje na indywidualne podejście, dlatego nie kierujemy się schematami! Każdy klient jest dla nas wyjątkowy – tak, jak zaprojektowane przez nas wnętrza!

Podstawą naszej pracy jest wsłuchanie się w Państwa potrzeby i oczekiwania. Pierwsze spotkanie z Klientem przy dobrej kawie, owocuje w mnóstwo informacji, które wykorzystujemy do stworzenia najlepszych projektów. Podejmując z nami współpracę, obdarzacie nas Państwo zaufaniem. Naszym zadaniem jest udowodnienie, że była to dobra decyzja.

ikona żarówki przy punkcie „zainspiruj się przykładowymi projektami”

Pozwól nam odmienić Twoje otoczenie! Jak to zrobić? 

  • Odwiedź naszą stronę 
  • Zainspiruj się przykładowymi projektami 
  • Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę 

TO TWÓJ GŁOS JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY! 

Nasi architekci z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci w stworzeniu pięknych i przestronnych wnętrz. Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację!