Zadzwoń do nas +48 22 389 55 00

Cybernetyki 15 m. 93, 02-677 Warszawa

Pon - Piąt 8 - 16

Do góry zadzwoń do biura

Aranżacja wnętrz

eklektyczna mieszanka elementów

BOHO – KOLOROWY LUKSUS WOLNOŚCI 

Boho to styl, który czerpie z różnych kultur i epok, tworząc niepowtarzalne mieszanki wzorów, kolorów i tekstur. To swoboda wyrażania siebie poprzez dekoracje, bez zasad i ograniczeń. Kreowanie wnętrz w stylu boho pozwala wyrazić osobowość, tworząc niepowtarzalne przestrzenie, które emanują energią i życiem. To sztuka zestawiania pozornie niepasujących elementów w harmonijną całość, tworzącą przestrzeń pełną kontrastów i bogactwa. 

SYMFONIA WOLNOŚCI – PRZENIKAJĄCY ŚWIAT STYLU BOHO  

Wnętrza przesiąknięte stylem boho to jak podróż do krainy nieograniczonej swobody. To opowieść, w której kolor, forma, wzór i kształt tworzą coś niespotykanego. Jednakże boho nie jest eklektycznym zamieszaniem. To szacunek oddany naturze, korzeniom, które zanurzają się w kulturze ludowej. Jest to wybór, który otula nas siłą natury i przyciąga ku sztuce ludowej, tworząc harmonię, która wpływa pozytywnie na naszą duszę. 

starodawne meble w pokoju

KOLORY BOHO Z NUTĄ ELEGANCJI 

Styl boho jest często kojarzony z intensywnymi kolorami, ale nie musi tak wcale być. Dla subtelnej elegancji można wybrać stonowane odcienie, takie jak beże, brązy i szarości oraz urozmaicić je akcentami innego koloru. Projektant wnętrz dba o równowagę między kolorami, tworząc przestrzeń, która emanuje zarówno energią, jak i spokojem. Delikatne wstawki kolorystyczne tworzą wyjątkowy nastrój, który nadaje przestrzeni wyjątkowy charakter. 

MEBLE Z HISTORIĄ I CHARAKTEREM 

W stylu boho meble są wyjątkowe i noszą w sobie historię. To odzwierciedla się w mieszance różnych epok i stylów. Meble w tym stylu to przede wszystkim te z duszą – od antyków po rękodzieło ludowe. Tworzenie wnętrz na modłę boho to umiejętne komponowanie różnorodnych elementów w spójny design. Każdy mebel ma znaczenie i tworzy wyjątkowy charakter przestrzeni. Wybór mebli z charakterem jest kluczem do stworzenia wnętrza pełnego osobowości. 

rośliny elementem dodającym życia

ZAKLĘCIE TEKSTUR I WZORÓW 

Tekstury odgrywają ważną rolę w projektowaniu wnętrz w stylu boho. Połączenie naturalnych materiałów, takich jak drewno, rattan czy len, z wyrazistymi tkaninami i wzorami tworzy unikalne wnętrza. Projektant wnętrz oczarowany bogactwem tekstur tworzy warstwową estetykę, która dodaje głębi i charakteru przestrzeni. Tekstylia, takie jak miękkie poduszki i dywany, wprowadzają do wnętrza uczucie ciepła i komfortu. 

WYRÓŻNIKI STYLU BOHO:

  • Miks wzorów – połącz różne wzory w podobnych kolorach, aby stworzyć harmonijną całość. Wzory mogą być inspiracją z podróży i kultur, 
  • Poduszki i tekstylia – dodaj grube poduszki i koc z etnicznymi wzorami, aby wprowadzić ciepło i charakter. Tekstylia to sposób na szybkie odświeżenie przestrzeni, 
  • Orientalne dywany – wybierz dywan o wyrazistym wzorze jako centralny punkt, który przyciągnie uwagę. Dywan dodaje tekstury i koloru, 
  • Rośliny – wprowadź roślinność jako element dekoracyjny, aby dodać życia i świeżości. Rośliny przynoszą naturę i żywą energię, 
  • Unikalne znaleziska– poszukaj unikatowych akcesoriów, takich jak lampiony czy makramy, aby wnętrze miało osobisty charakter. Wytwory rękodzieła ludowego wprowadzają indywidualność i oryginalność. 

Projektowanie wnętrz w stylu boho to – przede wszystkim – tworzenie przestrzeni, która łączy w sobie swobodę i elegancję. Dzięki połączeniu charakterystycznych elementów boho z subtelną finezją możesz stworzyć wnętrza pełne charakteru i życia, które będą odzwierciedlać unikalną osobowość mieszkańców. 

wytwory rękodzieła ludowego

ODKRYJ MAGIĘ STYLU BOHO 

Marzysz o wnętrzu, które emanuje zarówno energią, jak i elegancją? Nasz zespół ekspertów z PRZESTRONIE.PL specjalizuje się w projektowaniu przestrzeni w stylu boho. Dajemy życie Twoim pomysłom i marzeniom! Nasze usługi projektowania wnętrz są oparte na wnikliwej analizie Twoich potrzeb, preferencji i stylu życia. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć przytulny kąt do relaksu, czy zaprojektować przestrzeń do spotkań towarzyskich, przekształcimy Twoje marzenia w rzeczywistość. Pracujemy w Warszawie oraz zdalnie w całym kraju. 

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

1. CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ STYL BOHO?

Kolorowe wzory, tekstury i rośliny są harmonijnie zestawione ze stonowanymi odcieniami i wyrafinowanymi dodatkami, tworząc przestrzeń pełną charakteru i klasy.  

2. CZY WNĘTRZA W STYLU BOHO ELEGANCJA PASUJĄ DO KAŻDEGO TYPU MIESZKANIA?

Tak, wnętrza w tym stylu są wszechstronne i mogą być dostosowane do różnych typów mieszkań. Styl ten może być dostosowany do zarówno przestronnych apartamentów, jak i mniejszych mieszkań, tworząc unikalne i przytulne przestrzenie.

3. JAKIE SĄ KLUCZOWE ELEMENTY STYLU BOHO?

Kluczowymi elementami są mieszanka wzorów i tekstur, subtelne akcenty kolorystyczne, wyrafinowane dodatki, naturalne materiały oraz obecność roślinności. Wszystko to tworzy unikalny wygląd, który emanuje zarówno energią, jak i elegancją.

4. JAKIE DODATKI MOGĄ BYĆ WYKORZYSTANE W PROJEKTOWANIU WNĘTRZ W STYLU BOHO?

Wnętrza w tym stylu współgrają z różnymi dodatkami. Możesz dodać kolorowe poduszki, miękkie pledy, orientalne dywany, rękodzieła, eleganckie lampy, a także elementy roślinne, takie jak wieszaki na rośliny czy mini ogrody w szklanych naczyniach. To wszystko tworzy atmosferę pełną uroku i klasy.